KONST / Litografier / Grafiskt blad 14097033
nr 1409 7033
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "La Cuenta". Signerad, numrerad 46/100. Oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:22:22
24/7 20:27:06